Aktuality

Nabídka práce

 

OBCHODNÍ REPREZENTANT - ZDRAVOTNICKÉ PROSTŘEDKY

Jsme významná obchodní společnost působící v oblasti hygienických prostředků, inkontinenčních pomůcek a zdravotnického materiálu
a hledáme do svých řad kandidáta/ku na pozici obchodní reprezentant.

Nabízíme Vám:

 • obchodní společnost působící v oblasti hygienických prostředků, inkontinenčních pomůcek a zdravotnického materiálu od roku 1991
 • zodpovědnost za péči o klienty z řad lékařů, lékáren a prodejen zdravotnických potřeb
 • region působnosti – Blansko, Brno, Břeclav, Hodonín, Třebíč, Vyškov, Znojmo, Žďár nad Sázavou
 • motivující finanční ohodnocení
 • systém firemních výhod (2 týdny dovolené navíc, stravenky, mobilní telefon, notebook, spoluúčast na penzijním a životním pojištění)
 • podpora profesního rozvoje
 • nástup dohodou
 • smlouvu na 1 rok s možností prodloužení (s 3měsíční zkušební dobou)
 • auto i pro soukromé účely

Co od Vás očekáváme:

 • SŠ vzdělání ukončené maturitou
 • předchozí zkušenost na pozici obchodního reprezentanta výhodou
 • obchodní drive, asertivitu, kultivovanost, dynamičnost a flexibilitu
 • dobré prezentační a organizační dovednosti, přirozenou schopnost komunikovat a naslouchat
 • aktivní přístup k zadaným úkolům, spolehlivost, samostatnost
 • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

 

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 14 dnů na e-mail: drescherova@untraco.cz.

Důvěrnost Vašich dokumentů je pro nás samozřejmostí. Interview s kandidáty v Brně a Ostravě.

Hotel Akademie Naháč, 25. - 26. 10. 2018

V hotelu Akademie Naháč v Choceradech se odehrála - dalo by se říci "historicky první" - konference firmy ABENA určená pro pracovníky nemocnic v Čechách. Prezentace novinek v oblasti zdravotnických pomůcek a legislativy, zajištěné zúčastněnými firmami z oboru, doplnilo vystoupení "dream team" přednášejících ve složení: Jan Přeučil - rétorika, MUDr. Radim Uzel - sexuální násilí a MUDr. Milan Brázdil - zásady první pomoci. O tom, že charizmatický projev téchto pánů uvedl sál do varu, a že sklidili ohromný potlesk je zbytečné se zmiňovat. Příjemné prostředí hotelu Akademie Naháč a večerní program s vystoupením divadla Do houslí pak jistě také přispěly ke kladnému hodnocení akce ze strany účastníků.

Těšíme se na setkání v roce 2019!

ABENA opět v Prostějově

Po pěti měsících zavítala společnost ABENA opět do Prostějova. Seminář, který byl tentokráte určen pracovníkům nemocnic a sociálních zařízení, se konal tradičně v Hotelu Tennis Club Prostějov. Přednášku MUDr. Radima Uzla k problematice Sexuálního harašení a PhDr. Karolíny Maloň Friedlové k tématu Bazální stimulace, doplnila Mgr. Monika Kopecká ze společnosti Curatio, která svůj blok věnovala tématu "Jak přežít péči o klienty v pomáhajících profesích". Večerní program zpestřilo trio umělců z divadla Do Houslí.

Ledeč nad Sázavou, Hotel LUNA, 6. - 7. září 2018

Další z řady pravidelných seminářů pro pracovníky Domovů pro seniory a Domovů pro osoby se zdravotním postižením proběhl 6. a 7. září 2018 v hotelu LUNA u Ledče nad Sázavou. Přednášky Ing. Vratislava Vojnara o novinkách v oblasti sociálních služeb, PhDr. Jana Matějovského o handicapu stáří a MUDr. Radima Uzla o problematice sexuálního harašení, doplnily prezentace spolupracujících firem a praktická ukázka gerontoobleku aneb jaké to je, být "v kůži seniora". Večerní program oživilo vystoupení herců z divadla Dohouslí. Není potřeba dodávat, že kapacita semináře byla opět zcela naplněna!

Po práci legraci :-)

Tímto starým pořekadlem se řídí i ve firmě Untraco. V rámci dalšího z pravidelných pracovních setkání obchodních reprezentantů ABENA tedy došlo i na gratulaci kolegyni Renátce k významnému jubileu a po ukončení pracovního programu pak následovala adrenalinová zábava na elektro motokárách a posezení u grilu.

Miss ze středohoří

ABENA a Miss staré koleno - dva pojmy, které již pátým rokem patří k sobě a přináší potěšení a zábavu do zařízení sociálních služeb. Nejinak tomu bylo i v Domově důchodců v Bystřanech u Teplic. Více podrobností http://mladiduchem.cz/cs/miss-ze-stredohori

Babinec na klinice

V rámci projektu …babinec s ABENOU … měly možnost rozebrat poslední trendy i dámy ze SurGal Clinic v Brně. Už stylové uniformy některých pracovnic naznačovaly, že otázky stylu a image mají na SurGal Clinic vysokou prioritu. Brněnská stylistka Jana Hrutková tedy v rámci svého povídání o barvách, módě a životním stylu několikrát podnítila živou diskusi o jednotlivých barvách či módních trendech. Ovšem jako vždy na těchto akcích – řada kategorických tvrzení  typu „tuto barvu nemám ráda, nesluší mi …klobouk nikdy“ atp. - byla radikálně zkorigována po vyzkoušení různých doplňků, vč. původně zamítaných klobouků, doprovázeném nadšenou reakcí přítomných. Možná, že odpolední  program některých dam pak pokračoval v některém z brněnských nákupních center.

Švédi v Prostějově?

ABENA A/S je sice dánská firma a do Švédska není z Dánska tak daleko, ale šlo opět jen o barvy večerního dress code - žlutá a modrá - na konferenci ABENA v hotelu Tennis Club Prostějov, 24. - 25. 5. 2018 - ne o invazi seveřanů... Den byl zasvěcen přednáškám v podání Ing. Vratislava Vojnara, PhDr. et Mgr. Jan Matějovského, Ph.D. a  PhDr. Karolíny Maloň Friedlové - doplněných např. praktickými ukázkami geronto obleku nebo zážitkovými cvičeními na téma bazální stimulace. Spolupracující firmy pak prezentovaly v přednáškách i na stáncích novinky pro zařízení sociálních služeb.

Večer pak opět patřil zábavě v podání stand-up vystoupení pánů z divadla Dohouslí.

Stendhal by zíral :-)

Slavného francouzského romanopisce připomínal v rámci konference ABENA - Resort Malevil, 10.-11. 5. 2018 zvolený večerní dres code - červená a černá. Než ovšem "promluvily" barvy, vyslechli si účastníci konference řadu odborných přednášek. Kromě spolupracujících firem, které prezentovaly novinky v jejich sortimentu vystoupili: MUDr. Radim Uzel, PhDr. et Mgr. Jan Matějovský,Ph.D. a JUDr.Eva Rážová.

Večer si pak červení i černí vychutnali nejen raut,ale i vystoupení divadla Dohouslí.

Abri Light se mění na Abena Light

Od 1.5.2018 dochází k zavedení nové řady vložek pro lehkou inkontinenci - ABENA Light

Dochází tedy k náhradě řady Abri Light - beze změn kódů VZP a počtu kusů v balení - s tím, že jsou zařazeny navíc dva nové výrobky.

 

   

Konzultant pro inkontinenci - 02-2018

Ve školicím středisku firmy ABENA v Ostravě - Pustkovci proběhla ve dnech 22.- 23.2.2018 další odborná konference "Konzultant v inkontinenci".  Věříme,  že se dámám v Ostravě líbilo a že získaly mnoho užitečných poznatků pro svou práci.

Válka barev skončila

Bohužel…tento titulek se vztahuje pouze na přátelský střet třech týmů - Bílého, Zeleného a Oranžového v rámci konferencí pořádaných firmou ABENA – tentokrát v hotelu Sepetná v Beskydech. Vedení týmů se – doslova do roztrhání těla - ujali zástupci spolupracujících firem DMA, Cheiron a KLARO ... Hlavní částí ale byl odborný program, ve kterém zazněly přednášky Ing. Bc. Heleny Novákové z Alzheimercentra Zlín, Ing.Vratislava Vojnara z MPSV ČR, a Mgr. Věry Berkové DiS. z Curatio s.r.o.

Prezentace firem opět přinesla novinky v sortimentu a náměty k péči o seniory a to dokonce i formou „módní show“. Z večerního boje vzešel vítězně Zelený tým, ale ohromné uznání zaslouží všichni, poněvadž zejména v disciplíně "podlézání laťky" byly popřeny některé fyzikální zákony:-)). Takže zase za rok - s Abenou.

http://mladiduchem.cz/cs/valka-barev-skoncila

http://www.facebook.com/mladiduchem/