Košík 0
29.03. 2021

Navlékací a zalepovací kalhotky

Navlékací a zalepovací kalhotky

Navlékací kalhotky, kalhotky s pásem i kalhotky zalepovací lze dle savosti použít jak pro lehkou a střední, tak pro těžkou formu inkontinence.

Navlékací kalhotky – Abri Flex Premium

Navlékací kalhotky Abri Flex Premium jsou vhodné pro lehkou, střední i těžkou inkontinenci (dle savosti), zejména pak u mobilních, částečně imobilních a částečně soběstačných klientů ve velikostech XS – XL, se savostí 900 ml – 2200 ml. Nejsou určeny pro klienty imobilní, kteří nesignalizují své potřeby.

https://www.abena.cz/abri-flex-premium/

Kalhotky s pásem – Abri Wing Premium

Abri Wing Premium jsou kalhotky s pásem, které jsou doporučovány pro střední a těžkou inkontinenci a jsou vhodné u mobilních, částečně imobilních i imobilních klientů. K dispozici jsou ve velikostech S – XL, se savostí 1450 ml – 4100 ml.

https://www.abena.cz/abri-wing-premium/

Kalhotky zalepovací – Abri Form Comfort, Abri Form Premium, Delta Form, Abri Form Premium Junior

Řada Abri Form je vhodná pro střední a těžký typ inkontinence , zejména pak u imobilních, nesoběstačných klientů. Je vyráběna ve velikostech XS – XL, se savostí 1400 ml  - 4000 ml. Tato řada není určena pro klienty mobilní, fixace lepítky totiž neudrží pomůcku na místě při chůzi. Pokud jsou kalhotky používány u mobilních klientů doporučujeme fixační pomůcku /Abri Fix Super Pants,  Abri Fix Leaf, Abri Fix Soft Cotton/.

K dispozici je varianta klasická (Comfort), prodyšná (Premium), se sníženou savostí (Delta), tzv. přechodová (Junior) a pomůcky nadrozměrné (Bariatrické)*

https://www.abena.cz/abri-form-comfort/

https://www.abena.cz/abri-form-premium/

https://www.abena.cz/delta-form/

https://www.abena.cz/abri-form-air-plus-premium-xs2-junior.htm

https://www.abena.cz/bariatricke-pomucky-1/

 

*Pomůcky klasické jsou vyráběny v nešustivé úpravě.

Pomůcky prodyšné – odvádí teplo od pokožky, nedochází k opruzeninám, prodyšná úprava je na celém povrchu pomůcky

Pomůcky se sníženou savostí jsou vhodné na častější výměnu nebo pro klienty s inkontinencí stolice, provedení v nešustivé úpravě.

Pomůcky Junior mají užší savé jádro, speciální střih a tvarované gumičky v oblasti třísel. Tyto pomůcky mohou být vhodné jak pro děti i teenagery, tak pro klienty s tělesným postižením, všude tam, kde je obvod stehen menší.

Pomůcky bariatrické jsou ve variantách vložné pleny, navlékací kalhotky a kalhotky s pásem.